Kdo jsme

Monika

    Jmenuji se Monika Jančárková. Původním povoláním jsem zdravotní sestra a léčením pomocí REIKY, PSYCHICKÝM ODBLOKOVÁNÍM A SPECIÁLNÍMI ZDRAVOTNÍMI MASÁŽEMI se zabývám přes 10 let. Nejprve jsem absolvovala SEŠ, pak SZŠ.  Vzhledem k tomu, že jsem dlouhá léta pracovala na JIPu, vlastním též diplom ARIP. Již v této době jsem se začínala zajímat o východní a alternativní medicínu a také o bylinky.

    Nejprve jsem začala u sebe a pak i u svých přátel a známých. Chtěla jsem postupovat dál a tak jsem absolvovala kurzy u Zdeňky Jordánové. Stále jsem ale cítila, že se musím posunout ještě dál a tak jsem byla zasvěcena do umění Reiky. Uměním masáží jsem se učila praxí.

    Práci s energii Reiky a zbavování se psychických i fyzických problémů pomocí „odbloků“ jsem začala uplatňovat nejen u známých, ale i pro veřejnost, ale jen na vyžádání a pro úzký okruh.  Nakonec jsem si řekla, že by bylo škoda, kdyby mých schopností nemohli využít i jiní…

    Mým krédem je, že  „ŽÍT SVŮJ SEN“ může každý, jen musí alespoň trochu chtít, zbytek už je na nás, abychom mu k tomu dopomohli.

DB - Dobroděj

    Jako Dobroděj DB Šálek jsem se sice v největším městě nad Vltavou v polovině 60. let nenarodil, ale už zhruba ve svých dvaceti let jsem zjistil, že mám schopnost pracovat s kyvadélkem. Po letech pokusů a tréninku nejprve sám pro sebe, později pro své nejbližší a přátele pak i známé jsem zjišťoval touto technikou různé informace. Jsem jeden z prvních absolventů kursů Silvovy metody, též jsem se zúčastnil kursů Z. Jordánové.

    Asi před deseti lety jsem po numerologickém rozboru dospěl k tomu, že mám  schopnost diagnostikovat různé nemoci a problémy lidí, ale za pomoci Universa jim i doporučit vhodnou terapii.  A protože jsem obdržel tuto schopnost, mám povinnost ji nabídnout k dispozici i ostatním lidem, kteří o to budou stát.

LÉČITELSKÁ PORADNA DOBRODĚJE DB ŠÁLKA A MONIKY

ANEB JAK ŽÍT ŠŤASTNÝ A SPOKOJENÝ ŽIVOT

TOPlist