Léčebné masáže

K ČEMU JSOU DOBRÉ SPECIÁLNÍ ZDRAVOTNÍ MASÁŽE:

    Dokážeme i Vám pomoci se zvládnutím stresu, s léčením různých nemocí včetně alergií, fóbií a závislostí. Kromě léčby pomocí síly REIKY k tomu používáme léčbu bylinkami, speciálními LÉČEBNÝMI MASÁŽEMI a tzv. PSYCHICKÝM ODBLOKOVÁNÍM, protože většina našich potíží a nemocí má svůj původ v naší hlavě.

Speciální léčebné masáže za použití jemných mastí a olejů zase naše tělo zcela uvolní, rozpustí bolestivá ložiska a působení síly REIKY nabije náš organismus příjemnou energií. Na míru předepsaná kůra z bylinných čajů čistí organismus od toxinů a pomáhá s regenerací orgánů v těle. Potíže fyzického těla souvisí ruku v ruce s „potížemi“ v naší hlavě. Proto, má – li být léčba komplexní a dlouhodobě úspěšná, je třeba léčbu pomocí MASÁŽÍ doplnit odstraněním původních příčin našich problémů, které se pak projevují vefyzickémtěle, tj. absolvovat PSYCHICKÉ ODBLOKOVÁNÍ.

            Další informace o nás, našem způsobu myšlení a našem těle lze získat pomocí KYVADLA.

    Pamatujte, nikdy není pozdě! Vždy se dá něco dělat pro zlepšení svého stavu. Navíc zbavit se problémů pomocí  ODBLOKOVÁNÍ a vyléčit nemoce lze nejen u dospělých ale také u dětí a dokonce i zvířat. Viz naše PŘÍBĚHY Z PRAXE.

Informace o cenách najdete na na stránce Ceník služeb.

TOPlist