Léčení pomocí kyvadla

CO LZE ZJISTIT POMOCÍ KYVADLA:

    Komplexní diagnostiku osoby (zdravotní stav, osobní charakteristika), pomocí kyvadla lze zjistit odpověď v podstatě na cokoli: jak změnit věci k lepšímu, na co si dávat pozor, vztahy s lidmi, překážky v úspěchu, naše pozice v různých situacích…

   Osobní řízené hubnutí – při troše osobního zájmu a kázně garantované snížení váhy, navíc bez nebezpečí oslabení organismu či úbytku svalové hmoty.

    Doporučený režim léčby stávajících nemocí s ohledem na dosavadní lékařskou léčbu, využití spojení toho nejlepšího, co může nabídnout alternativní i klasická medicína. Doporučení, jak se dalším nemocem vyhnout – viz.: PSYCHYCIKÉ ODBLOKOVÁNÍ A REIKI MASÁŽ a jak zlepšit vnímání svého fyzického těla – viz LÉČEBNÉ MASÁŽE.

PRINCIPY KYVADLA  ANEB CO LZE A CO NE:


    Jednoduše řečeno pomocí kyvadla dostáváme odpovědi od Universa, v případě léčení přichází energie opět od Universa. My jsme pouze zprostředkovatelé. Sami vědomě neznáme odpovědi na Vaše otázky.  My tyto odpovědi pouze předáváme.

    Odpovědi získáváme ve formě typu ANO – NE, doporučení výběru z různých variant, v % k dané situaci.

    Pomocí kyvadla lze zjistit odpověď v podstatě na cokoli. Ovšem je dobré se ptát na to, co nevíme nebo v dané situaci neumíme zjistit (např. podrobné otázky na zdravotní stav, podrobné poznání osobnosti, doporučený systém léčby, zjištění příčin, stavu a naší pozice v různých situacích a výběr co nejoptimálnějšího řešení problému, důsledky našich rozhodnutí.) 

    Mějme na paměti, že vše se odehrává v čase, který neustále plyne. To znamená, že odpovědi na otázky a předpovědi se průběžně mohou měnit a také se mění. Odpověď na otázku položenou ráno, v poledne a večer můžeme dostat pokaždé jinou, záleží na okolnostech, které se změnily.

    Zejména odpovědi na otázky týkající se budoucnosti nelze brát z hlediska času za 100%. Vše se může změnit! Naším vlastním přičiněním a to jak k dobrému tak i ke zlému. Pokud by vše bylo dáno dopředu, život na této Zemi by ztratil smysl.

    Velmi záleží na položení otázky, dvě zdánlivě velmi podobné otázky dávají dvě rozdílné a zdánlivě matoucí odpovědi. Pak je nutno dotazy upřesňovat!

    Také záleží na všech souvislostech týkající se dané věci či problému. Nemusíme znát řadu souvislostí, a proto nám mohou odpovědi připadat zvláštní. Opět záleží na upřesnění otázek.

    Ať už se nám to líbí nebo ne, nad námi je vyšší Síla, než jsme my lidé. Odedávna se nazývá různě: Bůh, Kosmos, Prostor, Vesmír, Příroda či Universum. Rozhodně „ví a umí“ víc, než si dovedeme představit. A zejména jednu věc nemá ráda: pokud se nad ni pokoušíme vyvyšovat (na což přirozeně nemáme schopnosti) či ji jen tak „zkoušíme“.

    Pokud chceme získat odpověď jen tak „ na zkoušku“  a na vlastní odpovědi nám doopravdy nezáleží, pokud si chceme odpovědi kyvadla jen tak „otestovat“, vězte, že takové dostaneme i výsledky: odpovědi budou na zkoušku a s nulovou výpovědní hodnotou.

Pamatujte, nikdy není pozdě! Vždy se dá něco dělat pro zlepšení svého stavu. Navíc zbavit se problémů pomocí ODBLOKOVÁNÍ a vyléčit nemoce lze nejen u dospělých ale také u dětí a dokonce i zvířat. Viz naše PŘÍBĚHY Z PRAXE.

Informace o cenách najdete na na stránce Ceník služeb.


TOPlist