Psychické odblokování

CO SE DÁ LÉČIT POMOCÍ PSYCHICKÉHO ODBLOKOVÁNÍ:

    Dokážeme i Vám pomoci se zvládnutím stresu, s léčením různých nemocí včetně alergií, fóbií a závislostí. Kromě léčby pomocí síly REIKY k tomu používáme léčbu bylinkami, speciálními LÉČEBNÝMI MASÁŽEMI a především tzv. PSYCHICKÝM ODBLOKOVÁNÍM, protože většina našich potíží a nemocí má svůj původ v naší hlavě a v našem těle se pak již jen druhotně projevují jako různé neduhy či nemoce.

Odblokování se není třeba nijak bát, v podstatě jde o klidný rozhovor za naprostého uvolnění a naladění mysli na své podvědomí, které samo řekne, co je nám příjemné a co sami doopravdy chceme. Výsledkem terapie je zbavení se konkrétního problému a více poznání sebe sama a svých skutečných přání. Výsledný pocit po odblokování se velmi často podobá tomu, co se lidově nazývá „spadl mi kámen ze srdce“. Zkuste a sami uvidíte!

            Další informace o nás, našem způsobu myšlení a našem těle lze získat pomocí KYVADLA.

    Pamatujte, nikdy není pozdě! Vždy se dá něco dělat pro zlepšení svého stavu. Navíc zbavit se problémů pomocí  ODBLOKOVÁNÍ a vyléčit nemoce lze nejen u dospělých ale také u dětí a dokonce i zvířat. Viz naše PŘÍBĚHY Z PRAXE.

Informace o cenách najdete na na stránce Ceník služeb.

TOPlist