Reiki masáž Praha

CO SE DÁ LÉČIT POMOCÍ REIKI, ODBLOKU A MASÁŽEMI:

     Dokážeme i Vám pomoci se zvládnutím stresu, s léčením různých nemocí včetně alergií, fóbií a závislostí. Kromě léčby pomocí síly REIKY k tomu používáme léčbu bylinkami, speciálními LÉČEBNÝMI MASÁŽEMI a především tzv. PSYCHICKÝM ODBLOKOVÁNÍM, protože většina našich potíží a nemocí má svůj původ v naší hlavě a v našem těle se pak již jen druhotně projevují jako různé neduhy či nemoce.

Sílu REIKY používáme vždy jako doplňující metodu při léčbě duše – odstranění psychických problémů pomocí ODBLOKOVÁNÍ  i při léčbě těla pomocí SPECIÁLNÍCH ZDRAVOTNÍCH MASÁŽÍ. Speciální léčebné masáže za použití jemných mastí a olejů zase naše tělo zcela uvolní, rozpustí bolestivá ložiska a působení síly REIKY nabije náš organismus příjemnou energií. Na míru předepsaná kůra z bylinných čajů čistí organismus od toxinů a pomáhá s regenerací orgánů v těle.

Vzhledem k tomu, že působení síly REIKY je u nás používáno jako doplňmkková metoda při léčení PSYCHICKÝM ODBLOKOVÁNÍM i pomocí SPECIÁLNÍCH ZDRAVOTNÍCH MASÁŽÍ, není tato služba účtována a její užití je v rámci obou výše zmíněných metod již v jejich ceně!

    Další informace o nás, našem způsobu myšlení a našem těle lze získat pomocí KYVADLA.

    Pamatujte, nikdy není pozdě! Vždy se dá něco dělat pro zlepšení svého stavu. Navíc zbavit se problémů pomocí ODBLOKOVÁNÍ a vyléčit nemoce lze nejen u dospělých ale také u dětí a dokonce i zvířat. Viz naše PŘÍBĚHY Z PRAXE.

Informace o cenách najdete na na stránce Ceník služeb.


TOPlist